Specjalista ds. sprzedaży online

S-Net Sp. z o.o.

KRAKÓW, 30-133, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET to dostawca nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i hostingowych dla biznesu, jesteśmy liderem krakowskiego rynku telekomunikacyjnego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i planami na 2016 i 2017 rok poszukujemy pracowników do nowego Zespołu Sprzedaży Zdalnej (Online), którzy będą odpowiedzialni za sprzedaż naszych usług na terenie Krakowa, pozyskiwanie nowych Klientów oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji.

W S-NET pracujesz z młodymi ludźmi, którzy będą Cię wspierać od pierwszego dnia. Nie mamy sztywnego dres kodu, lecz pyszną kawę z ekspresu i wiele okazji do świętowania.

Oferujemy:

• Kontakt z nowymi technologiami
• Wiedzę – doświadczenie jest mile widziane, ale w razie potrzeby, wszystkiego Cię nauczymy
• Atrakcyjne wynagrodzenie i premie proporcjonalnie do osiąganych wyników sprzedażowych
• Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie
• Pakiety szkoleniowe wewnątrz organizacji jak również na zewnątrz
• Pakiet socjalny
• Pracę w przyjemnej atmosferze
• Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
• Szkolenia i wyjazdy na konferencje branżowe
• Odpowiednie narzędzia pracy

Zadania:

• Obsługa zapytań ofertowych od potencjalnych Klientów
• Aktywne poszukiwanie potrzeb Klientów na forach internetowych
• Obsługa Klientów poprzez livechat
• Pomoc telefoniczna / mailowa / livechat dla Klientów usług hostingowych S-NET
• Obsługa i utrzymanie aktualnych Klientów S-NET
• Nawiązywanie relacji handlowych
• Przygotowywanie ofert i domykanie kontraktów

Wymagania

• Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie

A dodatkowo Twoimi mocnymi stronami są:

• Wrodzony optymizm i radość życia
• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach bez wyjścia
• Małe lub większe sukcesy w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak, premie za realizację celów sprzedażowych, prowizje od sprzedaży, samochód służbowy.
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing