Specjalista ds. sprzedaży online

Drukarnia Piga.pl Sp. z o.o.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Koordynowanie wdrażania oferty firmy na nowe kanały sprzedaży
- Administrowanie i kontrola kont na zewnętrznych portalach sprzedażowych
- Badanie i analiza działań konkurencji
- Tworzenie ocen i raportów ze sprzedaży
- Projektowanie makiet funkcjonalnych ofert sprzedaży

Wymagania

- wykształcenia przynajmniej średniego, mile widziane wyższe, marketing
- praktycznej wiedzy z zakresu marketingu online, ecommerce, zarządzania sklepem online
- doświadczenia w pracy z jednym z dużych portali zakupowych będzie dużym atutem (allegro, oponeo etc.)
- umiejętności korzystania z portali Ebay czy Amazon
- dobrej znajomości języka angielskiego

Prezentacja firmy

Piga.pl to dynamicznie rozwijająca się, odpowiedzialna społecznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta