Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

i2 Development Sp. z o.o.

Wrocław, 50-122, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w dynamicznie rozwijającej się spółce deweloperskiej z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Szewskiej 8 - i2 Development S.A. na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży Nieruchomości.

Poprzez aktywną sprzedaż oferty mieszkaniowej Spółki, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w dynamicznym rozwoju zarówno struktury działu sprzedaży, jak również całej grupy kapitałowej i2 Development.

Obowiązki:
- aktywna współpraca z Klientami od momentu ich pozyskania, aż do podpisania umowy przedwstępnej (deweloperskiej) jak również obsługa posprzedażowa,
- nawiązywanie relacji z pośrednikami nieruchomości i stała współpraca z nimi,
- aktywne promowanie oferty firmy w różnych grupach docelowych,
- sporządzanie raportów.

Wymagania

Wymagania:
- minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. Sprzedaży mieszkań lub pokrewne
- umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
- komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
- systematyczność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
- prawo jazdy kategorii B,
- umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
- umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem,
- atrakcyjny system prowizyjny,
- niezbędne narzędzia pracy: komputer oraz telefon,
- profesjonalną pomoc merytoryczną,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (w siedzibie we Wrocławiu, przy ul. Szewskiej nr 8)

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą kapitałową z branży deweloperskiej posiadającą najbogatsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena