Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie potencjalnych nabywców
Obsługa telefoniczna klientów
Prowadzenie spotkań z Klientami w biurze i/lub na terenie inwestycji, prezentacja oferty
Współpraca z Pośrednikami Nieruchomości
Archiwizacja dokumentacji biura działu sprzedaży
Aktualizacja Bazy Potencjalnych nabywców w programie CRM
Raportowanie wyników sprzedaży i działań

Wymagania

Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży condo hoteli
Wysoka kultura osobista, komunikatywność
Język angielski – znajomość na poziomie komunikatywnym ,
Prawo jazdy kat. B
Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność, uporządkowanie, skrupulatność, sumienność

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi