Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • obsługa mailowa i telefoniczna klientów,
  • przygotowywanie ofert sprzedaży lokali,
  • prezentowanie lokali na budowie,
  • przygotowywanie umów oraz ich zawieranie z klientami,
  • prowadzenie działań marketingowych dot. inwestycji deweloperskich,
  • wsparcie biura sprzedaży (umowy, raporty, zestawienia),
  • przygotowywanie dokumentów do wniosków kredytowych klientów,
  • obsługa i aktualizacja ogłoszeń na portalach www oraz stronie inwestycji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość rynku obrotu nieruchomościami deweloperskimi,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie oraz dokładność w zakresie realizowanych zadań,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA