Specjalista ds. sprzedaży nawozów sztucznych/maszyn i urządzeń rolniczych

Doradztwo Personalne SET

Płock, Kalisz, Konin, Koło, Kutno, Ostrów Wlkp., mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy handlowo – usługowej oferującej różne typy maszyn, urządzeń, części zamiennych oraz usługi serwisu gwarancyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: KALISZ, KONIN, KOŁO, KUTNO, OSTRÓW WLKP.

Opis stanowiska pracy:

Reprezentowanie firmy
Ofertowanie
Obsługa klientów i pozyskiwanie nowych
Zarządzanie działem

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie w dużej, prężnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia powiązanego z wynikami
Samochód do celów służbowych

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie
Doświadczenie w sprzedaży min 3-5 lat
Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Pozytywne nastawienie i wytrwałość w dążeniu do celu
Prawo jazdy kat. B (czynne)
Znajomość produktów i branży nawozowej/ rynku maszyn i urządzeń rolniczych będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Rolnictwo