Specjalista ds. Sprzedaży na terenie Polski Północnej

INTERIMAX Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta, Firmy specjalizującej się w technice rentgenowskiej , poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. Pomorskie, zachodnio – pomorskie, wielkopolskie, kujawsko – pomorskie, lubuskie

Nr ref.: SDS/PÓŁNOC/03/14

Cel pracy:

Sprzedaż i promocja produktów i usług firmy w szpitalach, przychodniach i gabinetach RTG.

Obowiązki:

• Zbieranie pełnych informacji o Klientach na terenie województwa pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, lubuskiego, zachodnio pomorskiego

• Samodzielne i aktywne pozyskiwanie Klientów

• Utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi Klientami firmy oraz tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynku polskim

• Tworzenie ofert handlowych i działań marketingowych

• Prowadzenie szkoleń dla Klientów i potencjalnych Klientów

• Sprzedaż bezpośrednia produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy

• Sporządzanie raportów sprzedażowych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej Firmie

• Umowę o pracę na pełen etat po 3 miesięcznym okresie próbnym

• Wynagrodzenie podstawowe 2 000 zł – 2 500 zł netto miesięcznie

• Bardzo atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy, naliczany od wypracowanego zysku

• Rozwój podczas profesjonalnych szkoleń u producentów sprzętu

• Jasno określona ścieżka rozwoju kariery i awansu

• Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon oraz samochód służbowy w okresie próbnym do dyspozycji tylko w godzinach pracy

• samochód służbowy po okresie próbnym do dyspozycji całodobowo

Wymagania

• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca

• Wykształcenie minimum średnie

• Znajomość rynku medycznego oraz weterynaryjnego w Polsce

• Mile widziane doświadczenie handlowe w branży sprzętu rentgenowskiego

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierownika Regionalnego/Handlowca

• Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

• Determinacji i efektywności w pracy

• Komunikatywności

• Kreatywności

• Samodzielności

• Dyspozycyjności

Prezentacja firmy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 775PLN - 3 495PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi