Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

AP Uniapol Development

Kraków, małopolskie

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów zagranicznych (opracowanie ofert, doradztwo, przyjmowanie zamówień, opieka handlowa, nadzór nad realizacją zamówienia), nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem, prowadzenie dokumentacji eksportowej, logistykę dostaw do klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako handlowiec w branży motoryzacyjnej -WARUNEK KONIECZNY,
  • Umiejętność nawiązywania oraz utrzymania kontaktów,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • Wysoka kultura osobista,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • aktywna sprzedaż, kreatywność, konsekwencja i samodzielność w działaniu,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów,
  • sumienność oraz pracowitość,
  • aktywność i komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY,
  • znajomość obsługi komputera,
  • min. 2 roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w zakresie negocjacji handlowych i pozyskiwania klientów,
  • wykształcenia-wyższego,
  • biegłej znajomości języka niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • praktycznej obsługi programów z pakiety MS Office ( Word, Excel, aplikacje internetowe)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej nowoczesnej i nieustająco rozwijającej się organizacji,
  • przyjazne środowisko pracy, dużą samodzielność i odpowiedzialność,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.