Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/01/2017.

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Kielce, świętokrzyskie

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OBOWIAZKI
Naszym klientem jest firma produkcyjna. Dla naszego klienta poszukujemy osoby posługującej się dobrze językiem niemieckim i zainteresowanej pracą jako specjalista ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: Kielce

Wśród zadań wybranej osoby znajdzie się:
  • rozwój sieci sprzedaży w krajach niemieckojęzycznych
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • prowadzenie prezentacji, doradztwa, rozmów handlowych i negocjacyjnych
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • udział w działaniach promocyjnych, targach itp.

WYMAGANIA
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację w tym języku
  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą klienta, preferowane pozyskane w branży technicznej
  • gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

KORZYŚCI
  • ciekawe stanowisko w dużej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki dostępowi do szkoleń
  • podstawowe wynagrodzenie wzbogacone o dodatkowe korzyści płacowe i pozapłacowe

Numer referencyjny: 7-13-41757/IP

Grafton Recruitment jest irlandzką firmą rekrutacyjną założoną w 1982 r. Od tego czasu... Grafton notuje stały wzrost i posiada obecnie 80 oddziałów w 19 krajach (m.in. Wielkiej Brytanii , Polsce, Czechach, Portugalii, Chile, na Węgrzech).
Na polskim rynku działamy już od 1997 roku i wciąż się rozwijamy. Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin (m.in. Sprzedaży, Marketingu, Inżynierii, IT, Finansów, Prawa, HR).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel