Specjalista ds. Sprzedaży na rynek niemiecki

Witraż Sp. z o.o. Sp. k.

Białystok, podlaskie

Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok

Poszukujemy osoby kreatywnej, pełnej energii, posiadającej chęć do rozwoju.

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów.
  • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Dbanie o dobry wizerunek marki.

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języków tj. NIEMIECKI
  • Wykształcenia wyższego.
  • Doświadczenia w obsłudze klientów.
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Doświadczenie w branży stolarki otworowej mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największej z firm w Polsce produkującej stolarkę otworową.
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k.