Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naczego klienta, czołowego wrocławskiego dewelopera mieszkaniowego, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży MieszkańMiejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • bezpośredni kontakt z klientami i budowanie z nimi pozytywnych i długotrwałych relacji
  • prezentowanie klientom oferty mieszkaniowej spółki
  • obsługa procesu sprzedaży i obsługa posprzedażowa
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • stałe uzupełnianie wiedzy na temat rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży mieszkań min. 3 lata (doświadczenie zawodowe w biurze sprzedaży dewelopera)
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne
  • wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i  zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży
  • dynamiczne i rozwojowe środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.