Specjalista ds. Sprzedaży (MICE) - Hotel

Kosek&Kosek

Zakopane, małopolskie

Kosek&Kosek

Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna z obszaru obróbki kamienia. Klient ma swoją siedzibę w powiecie limanowskim w województwie małopolskim. W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Od: Kosek&Kosek
Miejsce pracy: Zakopane

Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. KRAZ 11609, dla swojego Klienta, poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży.

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie - branża hotelarska.

Obowiązki na stanowisku:

  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej wedle założonych budżetów oraz zatwierdzonych planów marketingowych;
  • aktywne poszukiwanie klientów w segmencie MICE, jak również utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami;
  • koordynowanie konferencji, bankietów, imprez realizowanych na terenie hotelu zgodnie z obowiązującym w sieci standardem;
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach;
  • monitoring i analiza danych w aspekcie sprzedaży konferencyjnej hotelu;
  • przygotowanie i udział w eventach w segmencie MICE.

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z aktywną sprzedażą usług;
  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych;
  • znajomości kanałów sprzedaży;
  • rozwiniętych zdolności i umiejętności interpersonalnych;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • komunikatywności;
  • zdolności negocjacyjnych oraz samodzielności;
  • umiejętności zorganizowania własnej pracy;
  • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego wśród ambitnych profesjonalistów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, motywacyjny system wynagradzania),
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (m.in. laptop, telefon).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.