Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

Jaskot Sp. j.

Bolesławiec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Panią/Pana do pracy na stanowisku Specjalista/ka ds. Sprzedaży Maszyn

Miejsce pracy: Bolesławiec, Siekierczyn

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

•nawiązywanie relacji handlowych z nowymi i dotychczasowymi klientami w celu sprzedaży maszyn rolniczych

•budowanie pozytywnego wizerunku firmy

•negocjowanie warunków handlowych

•praca w biurze – sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, prowadzenie dokumentacji handlowej, raportowanie

Preferowani kandydaci powinni posiadać:

•zainteresowanie tematyką maszyn i urządzeń rolniczych – warunek konieczny

•wykształcenie minimum średnie

•umiejętności pracy w zespole

•komunikatywność

•samodzielność

•doświadczenie w sprzedaży oraz prawo jazdy kategorii B będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

•pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów składające się z części stałej i miesięcznej premii

•szkolenia podnoszące kwalifikacje

Prezentacja firmy

Firma JASKOT powstała w 1990 roku jako firma rodzinna.Od kilkunastu lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo