Specjalista ds. sprzedaży - marka Huawei

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeszów

Główne obowiązki:

  • Dbałość o doskonałą ekspozycję klientów w punktach sprzedaży (MM, Euro, MEX, Operatorzy)
  • Sprzedaż produktów;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Pełnienie roli ambasadora - pierwszego kontaktu dla Klienta i personelu Sklepu, kształ-cenie pracowników Sklepu, informowanie o nowych produktach, produktach i promocjach Klienta;
  • Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i konsekwentne umieszczanie produktu / umieszczanie / wyświetlanie na stołach / półkach,
  • Weryfikacja dostępności produktów w punktach sprzedaży i standardach ekspozycji;
  • Instalacja materiałów promocyjnych i reklamowych.

Wymagania:;

  • Doskonałe zrozumienie "podróży konsumenckiej";
  • Prezentacja
  • Zarządzanie czasem
  • Zarządzanie projektem
  • Negocjacje i interpersonalne
  • Analityczne i strategiczne myślenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • świetne wynagrodzenie,
  • premie,
  • gadżety,
  • benefity

Numer referencyjny: SS/2018/RZS/09
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.