Specjalista ds sprzedaży - Łódź, Pabianice

Marcin Gozdalski

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i cechuje Cię upór w dążeniu do celu, masz doświadczenie w sprzedaży b2b - to jest oferta skierowana dla Ciebie.

Wymagania:

  • umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych,
  • doświadczenie w pracy b2b,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Obowiązki:

  • sprzedaż powierzchni reklamowych oraz produktów oferowanych  oferowanych przez MG advertising oraz dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
  • stała współpraca z działem obsługi klienta,
  • raportowanie wyników do kierownictwa MG advertising ,
  • prowadzenie rozmów handlowych

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy po okresie próbnym, zwrot kosztów użytkowania własnego pojazdu do celów służbowych w czasie okresu próbnego)
  • sprawdzony, specjalnie opracowany system sprzedaży
  • samodzielność  oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
  • sprzedaż produktu znanego w całej Polsce,
  • samodzielne kształtowanie czasu pracy
  • wsparcie sprzedażowe

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi