Specjalista ds sprzedaży krajowej

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim BPO Sp. Zo.o. S.K. jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13589
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Czerwieńsk k. Zielonej Góry

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, nastawioną na realizację założonych celów, potrafisz działać samodzielnie i nieszablonowo ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Do głównych zadań zatrudnionej osoby zależało będzie:

• Realizacja planu sprzedażowego wyrobów firmy,
• Współtworzenie działań marketingowych
• Reagowanie na potrzeby i oczekiwania klientów
• Pozyskiwanie nowych klientów oraz stała współpraca z obecnymi
• Prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą
• Prowadzenie spotkań oraz prezentacji
• Analiza rynku
• Aktywne uczestniczenie w przetargach
• Raportowanie do przełożonego

Wymagania

• wysoka kreatywność i zapał do działania
• chęć i umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacji ciągłe zmiany
• komunikatywność i wysoka kultura osobista
• samodzielność w działaniu
• wysokie umiejętności organizacyjne oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
• czynne prawo jazdy kat B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
• biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• wykształcenie z zakresu marketingu lub pokrewne
• znajomość anatomii z uwzględnieniem struktur kostno-mięśniowych będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• pozytywną atmosferę
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz rozwoju

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi