Specjalista ds. sprzedaży krajowej

Amii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Amii Sp. z o.o. to firma z 40-letnią tradycją. Powstała z rodzinnej pasji, by rozwinąć się w prężnie działające przedsiębiorstwo produkujące filtry do wody. Nasz biznes charakteryzuje się troską o zdrowie naszych klientów i o środowisko. Rozwijamy się szybko i spokojnie patrzymy w przyszłość.

Obecnie do swojego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. sprzedaży krajowej

Miejsce pracy: Warszawa

Nie boisz się przekraczania własnych granic? To Ciebie szukamy!

Jeśli chcesz razem z nami tworzyć politykę sprzedażową firmy, szukać nowych kontrahentów, dołącz do naszego Zespołu!

Główne zadania:

  • bieżąca analiza rynku i konkurencji;
  • podnoszenie i kontrola standardów obsługi Klienta;
  • zarządzanie i wspieranie personelu w ich codziennych pracach;
  • coaching, szkolenie oraz motywowanie podległego personelu;
  • koordynowanie pracy i weryfikacja skuteczności handlowców;
  • rozwijanie oferty zgodnie z polityką firmy;
  • raportowanie do Zarządu firmy.

 Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • młody, międzynarodowy Team i przyjazna przestrzeń naszego biura;
  • samodzielne działanie i realizowanie odważnych pomysłów;
  • samodzielne działanie i realizowanie odważnych pomysłów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym;
  • wysokorozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i analitycznych;
  • dynamizm, zaangażowanie w powierzone obowiązki i inicjatywa w pracy, zorientowanie na wynik;
  • samodzielność oraz systematyczność w działaniu;
  • umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • prawo jazdy kat. B

Prosimy o przesyłanie CV poprez przycisk "Aplikuj".

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem filtrów do wody aktywnym na rynku polskim i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management