Opis stanowiska pracy

Firma E Direct Cloud Solutions - to profesjonalny integrator kompleksowych rozwiązań informatycznych dostarczający najwyższej jakości technologie IT bazujące na sprzęcie i oprogramowaniu firm HP, DELL, Cisco , SAP, Citrix, Microsoft i VMware.
Dla naszego oddziału na śląsku , szukamy osób ambitnych z silną motywacją do rozwoju własnej osoby.
Wszystkim kandydatom ubiegającym się dajemy równe szanse zatrudnienia.

Kluczowe Zadania:
Realizacja celów sprzedażowych
Pozyskiwanie nowych klientów
Opieka nad obecnymi klientami
Przygotowanie ofert handlowych

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać:

Minimum rok doświadczenia w branży IT
Udokumentowane sukcesy w sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania dla klientów biznesowych
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana własna baza klientów
Dodatkowym atutem będzie znajomość i doświadczenie w sprzedaży sprzętu IBM,Dell, HP itp. oraz rozwiązań opartych na wirtualizacji (Citrix, VmWare i Microsoft)

Ponadto idealny kandydat powinien odznaczać się:

Łatwością nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z klientami
Zorientowaniem na wyniki
Kreatywnością, samodzielnością, odpowiedzialnością
Dobrą organizacją pracy
Wysoką kulturą osobistą

Oferujemy:
Praca w młodym zespole
Możliwość rozwoju, uczestnictwa w projektach i szkoleniach
Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system prowizyjny
Niezbędne narzędzia pracy
Możliwość poznania i sprzedaży najnowszych rozwiązań IT

Prezentacja firmy

E Direct Cloud Solutions sp. z o.o. to profesjonalny integrator k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems