Specjalista ds. sprzedaży internetowych rozwiązań reklamowych

Publicity Prasowa Promocja Biznesu

40-013 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

PubliCity Media Group, organizator Programu Symbol, promującego najlepsze firmy w Polsce, wydawca „Monitora Rynkowego”, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej oraz „Monitora Biznesu”, dodatku do Rzeczpospolitej, publikujący także na portalach infor.pl oraz rp.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Poszukujemy osób utalentowanych, chcących zaistnieć w ogólnopolskich mediach oraz zrobić karierę zawodową w handlu, PR, reklamie i promocji oraz otrzymywać ponadprzeciętne wynagrodzenie za dobre wyniki w pracy.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i sprzedaż ofert reklamy internetowej,

  • prowadzenie projektów – kampanie reklamowe,

  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,

  • opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów,

  • podtrzymywanie bieżących relacji biznesowych oraz aktywne budowanie nowych

Wymagania

  • umiejętności handlowe i nastawienie na rozwój zawodowy oparty na sprzedaży

  • zainteresowanie rynkiem reklamy internetowej, nowych technologii,

  • ponadprzeciętna motywacja do osiągania wysokich zarobków

  • pracowitość

  • doświadczenie w handlu (najlepiej związanym z mediami, zwłaszcza elektronicznymi) mile widziane

  • komunikatywność i wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • umiejętność przekonywania do swoich idei przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej

  • umiejętność redagowania tekstów prasowych

  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy mile widziane)

Co oferujemy:

  • umowę o pracę

  • ponadprzeciętne zarobki uzależnione od osiąganych wyników

  • zaistnienie na łamach najważniejszych mediów społeczno-gospodarczych w Polsce

  • dołączenie do zespołu profesjonalistów o wysokiej renomie

  • godziny pracy umożliwiające łączenie życia zawodowego z prywatnym

  • szereg szkoleń, możliwości rozwoju, awansu oraz zdobycia stałego zatrudnienia

Prezentacja firmy

Monitor Rynkowy i Monitor Biznesu to ogólnopolskie niezależne do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja