Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Przygotowanie pod kątem organizacyjnym, formalno-prawnym firmy do wdrożenia sklepu internetowego, np. za pośrednictwem platformy Shoper,
  • Tworzenie opisów wyznaczonych produktów, a także przygotowywanie we współpracy z działem marketingu grafik produktów oraz platformy sprzedaży internetowej,
  • Wprowadzenie oraz stały rozwój sprzedaży wyznaczonych produktów za pośrednictwem Internetu,
  • Kompleksowa obsługa klientów za pośrednictwem platformy sprzedażowej i ewe. portali aukcyjnych,
  • Realizacja i obsługa zamówień klientów,
  • Udzielanie klientom wszelkich niezbędnych informacji związanych z realizacją zamówień,
  • Analiza oraz bieżące monitorowanie rynku (konkurencji) oraz nowości w zakresie sprzedaży Internetowej,
  • Raportowanie wyników sprzedażowych oraz przygotowywanie propozycji zwiększających sprzedaż internetową,
  • Planowanie i realizacja akcji promocyjnych wspierających sprzedaż internetową (np. pozycjonowanie, itp.),
  • Koordynowanie procesu obiegu towarów oraz dokumentacji handlowej, w tym rozliczeń,
  • Analiza oraz bieżące monitorowanie rynku (konkurencji) oraz nowości w sprzedaży Internetowej,
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Prowadzenie Social Mediów,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek Firmy.

WYMAGANIA KOMPETENCYJNE:

  • Doświadczenie w sprzedaży za pośrednictwem sklepu internatowego,
  • Mile widziana doświadczenie w sprzedaży internetowej za pośrednictwem Shopera,
  • Umiejętność prowadzenia Social Mediów,
  • Umiejętność tworzenia poprawnych stylistycznie i ortograficznie tekstów, w tym opisów produktów,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność posługiwania się programami graficznymi,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży budowlanej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Zorientowanie na cel i wynik sprzedażowy,
  • Wielozadaniowość,
  • Zaradność, pomysłowość oraz kreatywność,
  • Obsługa programów komputerowych - MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Umiejętność prowadzenia kampanii w Internecie

Wymagania

OFERUJEMY:

  • szkolenie z platformy sprzedażowej – Shoper,
  • stałą pracę,
  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • kartę Multisport,
  • kartę Medicover,
  • szatnia, prysznic i pralka dla cyklistów,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta