Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

Szkółka Roślin Ozdobnych Clematisy

Starogard Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy” poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej. Osoba ubiegająca się o stanowisko odpowiedzialna będzie za obsługę bieżącej internetowej sprzedaży detalicznej krajowej i zagranicznej.
Oferujemy pracę stałą o pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się Firmie i ambitnym młodym zespole. Na powyższym stanowisku gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach oraz w wystawach branżowych w kraju i za granicą.
Od kandydatów będziemy oczekiwać zaangażowania i motywacji do pracy, biegłej znajomości obsługi komputera i Internetu, bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, wykształcenia minimum średniego oraz doświadczenia w obsłudze sklepów internetowych, allegro, e-baya.
Mile widziana będzie znajomość programów magazynowych, graficznych, zasad mailingu oraz fotografii.
Miejsce pracy: pomorskie, Kolincz
Pracodawca: Szkółka Roślin Ozdobnych "Clematisy" Klara Wędrowska
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Sportowa 1 a, Kolincz, 83-200 Starogard Gdański
Osoba do kontaktu: Anna Olszewska

Prezentacja firmy

Produkcja roślin ozdobnych i owocowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie