SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I ZAOPATRZENIA

LAMINTEX Sp. z o.o.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Do podstawowych obowiązków należy:

  • Telefoniczna, mailowa i osobista obsługa klienta w firmie,
  • Nadzór i odpowiedzialność za składanie, przyjmowanie i realizacją zamówień, monitorowanie dostaw,
  • Koordynacja działań sprzedażowo–logistycznych,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw surowców niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych,
  • Wprowadzanie do programu dokumentów zakupu i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem,
  • Obsługa programu sprzedażowego w zakresie wystawiania faktur, wprowadzanie zamówień oraz wystawiania innych dokumentów związanych ze sprzedażą,
  • ​Pozyskiwanie dostawców oraz materiałów i produktów niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych,
  • Zgłaszanie oraz prowadzenie procedur reklamacyjnych,
  • Przygotowanie zestawień, raportów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie procesu realizacji zamówień,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 letnie,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomości języka niemieckiego lub języka francuskiego w mowie i piśmie, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • ​Dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność.
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office)
  • Zmysł techniczny i zdolności analityczne

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • niezbędne narzędzia pracy

KANDYDAT Z NOWEGO SĄCZA LUB OKOLIC

Aplikację (CV+zdjęcie, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: sprzedaż, sales, obsługa klienta, zamówienia, logistyka, zaopatrzenie, dostawy, zlecenia, wykształcenie wyższe, niemiecki, francuski, angielski,

Prezentacja firmy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta