Specjalista ds. sprzedaży i spedycji

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla jednej z Warszawskich firm poszukujemy nowego członka zespołu. Firma od kilku lat działa w branży TSL, oferując transport całopojazdowy oraz ponadgabarytowy, na terenie kraju i poza jego granicami. Obecnie nasz klient chce poszerzyć swój zespół o osobę z doświadczeniem na stanowisku:

Warszawa
SPED/18/AZ

Oferujemy:
• umowę o pracę - chcemy, aby do zespołu dołączyła osoba, która zostanie jego częścią na długie lata
• wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4500 zł netto
• premie uzależnione od uzyskiwanych wyników
• pracę w biurze lub pracę zdalną, w godzinach 8:00 - 16:00
• możliwość awansu w strukturze firmy
• pracę w młodym rozwijającym się zespole

Wymagania:
• znajomość programów branżowych, giełd transportowych
• doświadczenie na podobnym stanowisku- ok. 2 lat
• umiejętność nawiązywania długofalowych kontaktów z klientami
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• otwartość i chęć do zdobywania nowych doświadczeń
• lojalność i rzetelne podejście do wykonywanych zadań

Zakres obowiązków:
• analiza rynku, w oparciu o rentowność i możliwość działań, w celu uzyskania nowych kontaktów
• utrzymywanie stałych relacji z wcześniej pozyskanymi zleceniodawcami i aktywne pozyskiwanie zleceń
• przygotowywanie umów oraz kalkulacji
• wystawianie FV oraz działania windykacyjne
• dobór przewoźnika oraz późniejsza koordynacja wykonania zlecenia
• przygotowanie niezbędnych dokumentów

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.