SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I RELACJI Z KLIENTEM

MONOstudio

30-244 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowania wnętrz MONOstudio poszukuje:

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I RELACJI Z KLIENTEM - osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontaktów i klientów zainteresowanych projektami wnętrz i wyposażenia. Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, tworzenie dobrego wizerunku wokół firmy, promowanie marki.

Podstawowe obowiązki:
• sporządzanie bazy danych
• spotkania handlowe z potencjalnymi klientami
• przygotowywanie ofert
• zamykanie sprzedaży /sprzedaż projektów wnętrz, projektów pod klucz, wyposażenia/
• nawiązywanie trwałych relacji z kontrahentami, np. deweloperami, agencjami nieruchomości

Projektowanie, aranżacja i architektura WNĘTRZ to główne dziedziny, którymi zajmujemy się w pracowni MONOstudio.
Specjalizujemy się w urządzaniu wnętrz pod klucz. Koordynujemy wówczas całe przedsięwzięcie, osiągając najlepsze efekty. Działamy 3w1 - od projektu, poprzez sprzedaż i dostarczenie wyposażenia po usługi remontowo – budowlane. W naszej pracowni klient może obejrzeć i zakupić materiały najlepszych producentów w najatrakcyjniejszych cenach na rynku. Pracujemy na bazie ustalonego z inwestorem budżetu a także harmonogramu współpracy, dzięki czemu osiągamy zamierzony cel.
Nasza pracownia znajduje się w Krakowie, ale projekty realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Obsługujemy cudzoziemców, oferując kompleksowy serwis oraz obsługę w języku angielskim. Pełnimy funkcję inwestora zastępczego, dlatego nasi klienci wiedzą, że ich inwestycja jest w najlepszych rękach.
Od prawie 10 lat realizujemy ok. 100 inwestycji rocznie. Szukamy ambitnych entuzjastów, gwarantując tym samych rozwój zawodowy, ciekawą pracę i miłą atmosferę.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Exel, Internet
• doświadczenie w sprzedaży min 1 rok /jako przedstawiciel handlowy, account/
• mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, deweloperskiej, nieruchomościach /obsługa klienta, zamówienia, sprzedawca/
• prawo jazdy kat. B czynne
• relacyjność, pewność siebie, miła aparycja

Prezentacja firmy

Projektowanie WNĘTRZ i architektura to główne dziedziny, którymi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management