Specjalista ds. sprzedazy i rekrutacji

Agencja Headhunters

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Zadania.

• aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych
• realizowanie projektów rekrutacyjnych
• telefoniczne oraz bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami i Kandydatami
• utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami, Kandydatami

Wymagania

min. roczne doświadczenie w sprzedaży dla B&B, lub doradztwie personalnym, agencji pracy
wykształcenie wyższe, preferowane zzl, psychologia, socjologia, filozofia
bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
prawo jazdy kat. B
umiejętność wyznaczania celów - zorientowanie na rezultat
bardzo dobra organizacja czasu pracy
umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferujemy.

ambitną pracę pełną wyzwań w młodym energicznym zespole. Wynagrodzenie gwarantowane plus premia.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja