Specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji z językiem niemieckim

D.L.S.I. Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

D.L.S.I. Sp. z o.o, nr cert 4901 poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Gliwice

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

• prowadzenie niemieckich projektów rekrutacyjnych
• aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
• weryfikację umiejętności, kompetencji i znajomości języka niemieckiego kandydatów
• pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług HR
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami niemieckojęzycznymi

Wymagania

• doświadczenie w rekrutacji
• umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania relacji z klientami
• doskonale rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne
• dyspozycyjność
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy

Oferujemy:

- umowę o pracę
- kontakt ze środowiskiem niemieckojęzycznym
- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

Prezentacja firmy

D.L.S.I. Sp. z o.o. dostarczy dla Twojej Firmy kadrę - od przeszkolonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja