Specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji - cały kraj

Agencja Odszkodowań Iustitia

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza „ IUSTITIA”

Przez ostatnie trzy lata zakończyliśmy z sukcesem kilkaset spraw, uzyskując satysfakcjonujące kwoty odszkodowań!

Obecnie pragniemy podzielić się naszym sukcesem z Tobą, oferując Ci współpracę na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji
Obowiązki
• pozyskiwanie osób poszkodowanych w wypadkach;
• udzielanie informacji klientom na temat prowadzonej działalności;
• aktywne pozyskiwanie klientów i prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
• realizacja celów zadaniowych.
Mile widziane
• dostęp do dużej liczby Klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientami, np. jako przedstawiciel handlowy, pracownik służby zdrowia, służb mundurowych, agent ubezpieczeniowy itp.;
• jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją działalność i zarobić razem z Tobą dodatkowe pieniądze:
• medyczna - lekarze i pielęgniarki, personel medyczny;
• motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa itp.;
• BHP;
• rehabilitacja - rehabilitanci, fizjoterapeuci;
• handel, usługi;
• finansowa - doradcy oraz konsultanci finansowi i kredytowi;
• rolnicy;
• MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.
Oferujemy
• umowa o współpracę - umowa o dzieło lub zlecenia,
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - średnie wynagrodzenie może kształtować się na poziomie 3.000 tys. zł, a po roku może wynosić ponad 30.000zł;
• system specjalistycznych szkoleń;
• pracę w dynamicznym otoczeniu;
• indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju.

Prezentacja firmy

KANCELARIA PRAWNO – ODSZKODOWAWCZA „ IUSTITIA” <br/><br/>Przez os... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 30 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi