SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I PROMOCJI

Rekrutacja ukryta

Kędzierzyn-Koźle, Opole, opolskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, Opole

Jeśli:

  • Masz otwarty umysł i wiele pomysłów na działania sprzedażowe skierowane do Klienta indywidualnego
  • Chcesz pracować na samodzielnym, wymagającym inicjatywy stanowisku
  • Lubisz wielozadaniowość w pracy
  • Masz doświadczenie i predyspozycje do sprzedaży dla Klientów indywidualnych
  • Potrafisz zidentyfikować potrzeby Klientów
  • Motywują Cię cele sprzedażowe oraz zarobki wypracowane efektywnością i skutecznością działań
  • Potrafisz zbudować silną pozycję firmy na lokalnym rynku
  • Posiadasz samochód i prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto u nas pracować ?

  • Jesteśmy największą siecią szkół i dostarczamy usługi edukacyjne najwyższej jakości, za naszą pozycją rynkową idzie większa łatwość sprzedaży naszych produktów
  • Nasi pracownicy to grono młodych, zaangażowanych osób, potrafiących stworzyć unikalną atmosferę pracy
  • Twoje obowiązki będą na tyle zróżnicowane, że nie musisz się martwić, że powieje nudą. Dzięki temu wiele się nauczysz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników (system motywacyjny)
  • Szeroki zakres obowiązków, dużą samodzielność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.