Specjalista ds. sprzedaży i opieki nad klientami

Klient Infopraca.pl

Czosnów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Kontakt telefoniczny z naszymi Klientami z dbałością o standardy i jakość obsługi
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z pozyskanymi przez nas wcześniej Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Koordynowanie procesu sprzedaży oraz podejmowanie działań mających na celu jej wsparcie i wzrost
  • Analiza danych i wyznaczenie strategii handlowej firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Sporadyczna praca w terenie: udział w giełdach, targach i wystawach
  • Współpraca w ramach zespołu w zakresie realizacji zamówień

Wymagania

  • Doświadczenie w handlu,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność planowania sprzedaży i kreatywność w poszukiwaniu klientów
  • Podejście z pasją do wykonywanej pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość obsługi komputera (w tym programów biurowych MS Office, Excel)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Chęć rozwoju kariery w małej firmie
  • Mile widziana znajomość programu WF-MAG i branży zoologicznej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy (podstawa + prowizje),
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji i dużym potencjale do rozwoju

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta