Specjalista ds. sprzedaży i obsługi zamówień

AVENTEK Technologies Sp. z o.o.

62-002 Suchy Las, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Bezpośrednie administracyjno-organizacyjne wsparcie działu handlowego (przygotowywanie ofert, potwierdzanie zamówień),
• Współpraca z działem produkcji i serwisu w zakresie realizacji zamówień i zwrotów;
• Generowanie dokumentów transportowych;
• Współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi, optymalizacja kosztów transportu;
• Planowanie i organizowanie dostaw i odbioru maszyn,
• Analiza danych, opracowywanie zestawień i raportów dla Zarządu.

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę, pakiet socjalny, możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zagranicznej z niemieckim kapitałem.

Wymagania

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;
• Wykształcenie wyższe (wskazane kierunki techniczne);
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży technicznej);
• Obsługa komputera: MS Office (szczególnie Excel);
• Znajomość programu Symfonia Handel mile widziana;
• Komunikatywność;
• Zdolności organizacyjne;
• Rzetelność.

Prezentacja firmy

AVENTEK technologies Sp. z o.o. producent wysokiej jakości pras do odpad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management