Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klientów / Customer Service

Cuki Alfatec Sp. z o.o.

Wysogotowo, Poznań, wielkopolskie

Od: Cuki Alfatec Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wysogotowo, Poznań

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami krajowymi
  • współpraca z dostawcami
  • doradztwo asortymentowe
  • pozyskiwanie i obsługa zamówień
  • budowanie i umacnianie dobrych relacji z klientami
  • czynny udział w procesie wprowadzania nowych produktów na rynek i ich rozwój

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office),
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych i pracy w grupie
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania
  • znajomość j. angielskiego – mile widziana
  • umiejętności finalizowania transakcji sprzedażowych
  • nastawienia pro klienckiego i komunikatywności

W zamian oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych – prywatną opiekę medyczną, multisport, etc.
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia