Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Camping Plus Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Camping Plus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Marzenia o podróżach nie są Ci obce? Z nami możesz je spełniać!

Eurocamp jest liderem na rynku turystycznym w organizowaniu wakacji z dojazdem własnym na europejskich campingach. Działamy na rynku od ponad 40 lat, a od 22 lat istniejemy w Polsce.

W związku ze zmianą lokalizacji naszego biura ( ul. Kuropatwia ) poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: EUROCAMP, Wrocław

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klienta - przedstawianie oraz sprzedaż oferty wakacyjnej naszej firmy oraz elementy pracy biurowej.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność w soboty i niedziele

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w różnym wymiarze godzin (od 16 do 40 godzin tygodniowo)
  • Wynagrodzenie 16 PLN brutto/godzina
  • Pracę w entuzjastycznym, przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Szkolenie przed podjęciem pracy
  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe
  • Atrakcyjne bonusy na wakacyjne wyjazdy

Jeżeli chcesz do nas dołączyć odpowiedz na pytanie: dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią os obą na to stanowisko?

Zgłoszenia prosimy przesyłać tylko w języku angielskim.