Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

TaxNet Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracownika o profilu sprzedażowym do obsługi klienta, realizacji kampanii sprzedażowych, pozyskiwania i rozliczania firm współpracujących, a także wspierania bieżącej działalności firmy. Siedziba firmy: Tychy, ul. Młyńska 13a.

Wymagania

Wymagania:
- miejsce zamieszkania Tychy lub najbliższa okolica
- doświadczenie w sprzedaży (najlepiej przez telefon i Internet);
- umiejętność pracy z klientem;
- zdolności negocjacyjne;
- wytrwałość w osiąganiu celu;
- znajomość poprawnej polszczyzny w mowie i w piśmie;
- umiejętność korzystania z edytora tekstów (znajomość systemów CMS będzie dodatkowym atutem).

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:
- stabilną pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku;
- umowę o pracę i terminową pensję.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się dostarczaniem treści i produkcją oprogramowania w bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management