Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Alior Bank Partner.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz:

  • obsługiwać zapytania ofertowe klientów,
  • nawiązywać i utrzymywać trwałe relacje z Klientami poprzez kontakt telefoniczny,
  • rozpoznawać potrzeby i oczekiwania Klientów oraz sprzedawać produkty firmy dopasowane do ich indywidualnych potrzeb,
  • przygotowywać oraz prezentować oferty handlowe,
  • wystawiać faktury i obsługiwać dokumenty sprzedaży,
  • budować pozytywny wizerunek firmy i dobre relacje z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi.

Poszukujemy profesjonalistów, którzy:

  • posiadają min. 2-letnie doświadczenie i sukcesy w zakresie sprzedaży,
  • znają obsługę komputera (e-mail, pakiet MS Office),
  • posiadają umiejętności w zakresie technik sprzedaży i negocjacji,
  • swobodnie prowadzą rozmowy telefoniczne, są pewne siebie, mają miły głos i dobrą dykcję,
  • w pracy skupiają się na potrzebach klienta,
  • wykazują inicjatywę w działaniu,
  • potrafią samodzielnie organizować sobie pracę.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • umowy o pracę są u nas w standardzie,
  • wysokość wynagrodzenia gwarantujemy na konkurencyjnym poziomie (podstawa + comiesięczna prowizja zależna od wyników),
  • mamy bogaty pakiet socjalny, w który wchodzą m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pracownicze ubezpieczenie grupowe, bony na święta,
  • prowadzimy zdywersyfikowaną działalność, która zapewnia stabilność firmy, a co za tym idzie stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia na czas każdego miesiąca,
  • dbamy o balans między życiem zawodowym a prywatnym naszego zespołu, dlatego też zapewniamy elastyczne godziny pracy,
  • nasz zespół handlowy pracuje w kameralnym gronie w systemie 5 dniowym, jednozmianowym,
  • nie tworzymy ograniczających procedur działania, praca u nas nie jest rutynowa i odtwórcza,
  • panuje u nas rodzinna, nieformalna atmosfera, która nie jest tylko pustym sloganem. Wspólnie obchodzimy urodziny, jesteśmy otwarci i tolerancyjni. Dbamy o to, aby każdy czuł się dobrze w zespole,
  • kwestie korków i problemy z parkowaniem nas nie dotyczą. Łatwo do nas dojechać i posiadamy własny parking

Prezentacja firmy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing