Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Trescor Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

 obsługa klientów portalu salerezerwacje
 budowanie długofalowej współpracy z klientami
 przygotowywanie ofert
 koordynacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówienia
 aktywne pozyskiwanie nowych klientów
 ustalanie warunków współpracy z podwykonawcami
 sprzedaż produktów i realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
 obsługa posprzedażowa klientów

Wymagania

 doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów
 doświadczenie w obsłudze klientów
 umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
 inicjatywa w działaniu i pozyskiwaniu nowych klientów
 dążenie do realizacji celów
 bardzo dobra organizacja pracy
 zorientowanie na cel
 doświadczenie w branży wynajmów lub konsultingowej będzie mile widziane

Oferujemy:
 pracę w wielozadaniowym, kreatywnym zespole
 możliwość rozwoju zawodowego
 atrakcyjne warunki pracy i dogodną lokalizację biura w centrum Poznania
 wsparcie merytoryczne i warsztatowe

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TresCor sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonych procesów rekrutacyjnych (Ustawa z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Tekst jednolity z dnia 26 czerwca 2014 r. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zmianami."

Prezentacja firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki i poszukiwaniem nowych obszarów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta