Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Body Space Slim & Beauty Sp. j.

MIKOŁÓW, śląskie

Opis stanowiska pracy

Body Space Slim & Beauty Krzysztof Seemann S.J.

43-190 Mikołów ul. Podleska 51

poszukuje pracownika na stanowisko:

(rynek krajowy i zagraniczny)

Miejsce pracy: Mikołów

Region: śląskie

Opis stanowiska:

• Kontakt z nowymi i obecnymi klientami (na odległość i bezpośrednio)

• Opracowywanie ofert handlowych i ich prezentowanie klientom

• Obsługa zamówień

• Koordynacja i nadzór nad realizacją zamówień produkcyjnych klientów wewnątrz firmy

• Prowadzenie dokumentacji handlowej

• Identyfikacja możliwości handlowych i raportowanie sytuacji na poszczególnych rynkach sprzedaży

• Udział w spotkaniach branżowych

Wymagania:

• Wykształcenie średnie/ wyższe,

• Dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie)

• Umiejętność obsługi komputera

• Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

• Otwartość i determinacja do nauki i osiągania celów

• Gotowość do wyjazdów służbowych

• Prawo jazdy kat. B

• Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość drugiego języka obcego (preferowane: niemiecki / rosyjski, włoski lub język skandynawski)

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

• Motywujące warunki wynagradzania uwzględniające wyniki pracy

• Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania zadań

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowoczesną firmą, która wprowadza innowacyjne rozwiązani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie