Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteś osobą pozytywnie zakręconą?

Szukasz pracy pozwalającej pogodzić się z nauką?

Nigdy nie rezygnujesz ze swoich celów?

Jeśli tak to oferta stworzona dla Ciebie!

Pracując z nami:

Zarabiasz - od 12 zł/h NETTO podstawy wypracowując dodatkowo premie sprzedażowe

Podnosisz swoje kwalifikacje - zdobywasz doświadczenie, które zostanie z Tobą na zawsze w jednym z najprężniej rozwijających się sektorów

Możesz pogodzić pracę z nauką - zapewniamy pracę zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze etatu z możliwością dostosowania pracy do innych aktywności

Zdobywasz nowe umiejętności - dzięki profesjonalnym pakietom szkoleń i opiece trenera personalnego

Dołączasz do świetnego, zgranego zespołu - jako telefoniczni konsultanci jesteśmy pozytywnymi gadułami co przekłada się bezpośrednio na atmosferę w naszej pracy

Masz nieograniczony dostęp do wszystkich pyszności w kuchni - czyli owoców, soków, pysznej kawy czy innych, opracowanych przez „naszych firmowych baristów” napojów

Twoje zadania to:

• Kontakt z klientem z sektora Premium

• Aktywna sprzedaż produktów z branży aplikacje/medycyna

Twój wkład to:

• Umiejętności sprzedażowe - doceniamy kreatywne podejście do zadań i niespożytą ambicję

Doświadczenie lub chęć zdobycia go - znasz techniki obsługi klienta i sprzedaży lub chcesz je poznać

Otwarty umysł i uśmiech na twarzy - szukamy osób potrafiących każdą wątpliwość przełożyć na korzyść, dla których nie istnieje słowo „nie”

Zainteresowany? Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".