Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Prosperity Usługi Finansowe

Katowice, Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób, które swoją charyzmą, profesjonalizmem i zaangażowaniem spowodują, że każdy Nasz Klient poczuje się wyjątkowo.

- współpraca z Klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

- budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta

- przygotowywanie ofert dla Klientów

- sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych, finansowych

- obsługa Klientów

Oferujemy:

- pakiet szkoleń, nieustanne podnoszenie kwalifikacji

- pracę w stabilnej instytucji ubezpieczeniowej o międzynarodowym zasięgu

- pracę w rozwijającej się strukturze sprzedaży

- atrakcyjny system wynagrodzenia z dodatkowymi premiami

- możliwość rozwoju i awansu zgodnie z własnymi priorytetami

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- doświadczenie w pracy z Klientem będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra organizacja pracy
- łatwość oraz szybkość uczenia się, gotowość podjęcia szkoleń

CV prosimy wysyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowo-finansowym współprac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse