Specjalista ds sprzedaży i obsługi klienta

Agencja Żeglarska KUBRYK

Grodzisk Mazowiecki / Książenice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Żeglarska KUBRYK to niewielka, rodzinna firma działająca od 2002 roku w branży aktywnej turystyki żeglarskiej. Jesteśmy biurem podróży... tylko zamiast do hotelu zabieramy klientów na rejsy jachtami żaglowymi po najciekawszych morzach świata.

Oferujemy klientom zarowno zorganizowane przez nas rejsy i szkolenia, jak również możliwość samodzielnego czarteru (czyli wynajęcia) całego jachtu w dowolnym miejscu na świecie.

Wakacje na jachcie w Chorwacji, Grecji, na Karaibach, Seszelach czy w Tajlandii? Tak - pomagamy klientom spełniać takie marzenia.

Jak widzisz - działamy w nietypowej branży. Jesteśmy na rynku od 15 lat i stale się rozwijamy. Ponieważ przestajemy się wyrabiać z obsługa nowych klientów, szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu.

Na czym polega ta praca?

  • przygotowywanie ofert na podstawie systemów rezerwacyjnych oraz bezpośrednich kontaktów z armatorami
  • pełna obsługa klienta, od wysłania oferty, aż po sprawdzenie jak się udał rejs
  • aktualizowanie strony www
  • nadzór nad dokumentacją

Co chcemy Tobie zaoferować?

  • pełne szkolenie i przygotowanie do sprzedaży czarterów
  • pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę (09:00-17:00)
  • pracę w małym (obecnie 3 osoby), miłym i kameralnym zespole, gdzie nie poczujesz się "nic nie znaczącym trybikiem wielkiej machiny"
  • rozsądne wynagrodzenie podstawowe wspierane uczciwym systemem motywacyjnym

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą której szukamy, zerknij w nasze oczekiwania.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • biegłej znajomści języka angielskiego w mowie i piśmie (w tej pracy jest to niezbędne, gdyż codziennie rozmawiamy i korespondujemy z naszymi zagranicznymi partnerami)
  • umiejętności rozmowy z klientem i chęci służenia mu pomocą
  • otwartej głowy i chęci do nauki nowej branży
  • wysokiej kultury osobistej

Dodatkowym atutem będzie:

  • wcześniejszy kontakt z żeglarstwem
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub procesie sprzedaży usług
  • kreatywność, inwencja i zaangażowanie

Jeżeli uważasz, że jesteś osobą której szukamy, z przyjemnością dowiemy się o Tobie nieco więcej. Daj się poznać.

Prezentacja firmy

Agencja Żeglarska KUBRYK istnieje na polskim rynku żeglarskim od 15 lat.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uczciwy system motywacyjny
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing