Opis stanowiska pracy

Firma o zasięgu ogólnopolskim, chcąc poszerzyć swoją działalność prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży - Obsługa Klienta

ZADANIA:

• Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług.

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących.

• Organizacja spotkań, przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjną formę wynagrodzenia uzależnioną od wyników sprzedaży (część

stała + prowizja),

• Profesjonalny pakiet szkoleń,

• Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

• Systematyczne wsparcie merytoryczne,

• Stałą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w młodym zespole oraz możliwość awansu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Wymagania

• Wykształcenie średnie (preferowane wyższe),

• Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,

• Przedsiębiorczość i umiejętności planowania własnego czasu pracy,

• Umiejętność budowania i utrzymania relacji z Klientem,

• Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Działam w branży ubezpieczeniowo-finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nagrody w ścieżce kariery
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting