Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
-sprzedaż produktów finansowych
-pozyskiwanie nowych klientów oraz stała obsługa dotychczasowych
-negocjowanie warunków kontraktów długoterminowych.
-monitorowanie lokalnego rynku branżowego.
-zarządzanie dokumentacją sprzedaży.
-utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Zapewniamy:
-podstawę (2000zł)plus premia
-pracę dla prestiżowej i znanej firmy w biurze sieci własnej.
-kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
-możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży
-możliwość zdobycia wiedzy w zakresie rynku finansowego i ubezpieczeniowego
-elastyczne godziny pracy

Wymagania

Wymagania:
-umiejętność planowania pracy
-wysoko rozwinięte umiejętności handlowe
-zaangażowania i systematyczności w realizacji celów
-samodzielności
-doświadczenia w obsłudze klienta-mile widziane w branży finansowej
-niekaralności

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży ubezpieczeń i progr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse