Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

ELC-S Sp. z o.o.

01-445 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz działać, zarabiać i rozwijać się aktywnie to CTR PARTNER jest miejscem idealnym dla Ciebie. Współpracując z nami uczestniczysz w budowaniu największej firmy zajmującej się systemami bezpieczeństwa w Polsce.

Prześlij nam swoje CV i rozpocznij fascynującą przygodę.

CTR PARTNER - Polski Lider Systemów Zabezpieczeń.

Główny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę Klienta, szybki serwis, fachową wiedzę naszych doradców oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Zakres obowiązków:

aktywna telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez grupę CTR PARTNER

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • brak górnej granicy osiąganych zarobków
  • pracę w ciekawej branży
  • system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych
  • wsparcie menagera sprzedaży
  • dostęp do niezbędnych materiałów
  • sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku,
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w pracy
  • możliwość awansu
  • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
  • możliwość zdobywania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą Klienta
  • wysokie umiejętności i predyspozycje sprzedażowe
  • dobra dykcja i miły tembr głosu
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi
  • motywacja do realizacji wyznaczonych celów
  • gotowość do pracy
  • umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem
  • wykształcenie minimum średnie

Prezentacja firmy

Grupa CTR PARTNER - Lider Systemów Zabezpieczeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 100 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie, bonusy, prowizje
Branża / kategoria:
Praca Inne