Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z jęz. czeskim ( jęz. czeski / český jazyk)

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientami indywidualnymi z rynku czeskiego
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • analiza potrzeb i oczekiwań rozmówców
  • pełnienie roli doradcy w kwestii dopasowania oferty do potrzeb klientów
  • dbanie o pozytywne relacje z klientami
  • kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • administracja wewnętrznym systemem zamówień

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego ( preferowany poziom C1/C2)
  • doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta / infolinii będzie atutem
  • pozytywne nastawienie do sprzedaży telefonicznej i kontaktu z klientami
  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • odpowiedzialność, nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności
  • entuzjazm, odpowiedzialne nastawienie do pracy oraz poczucie humoru

Oferujemy:

  • stabilną pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + prowizyjne)
  • elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do własnych potrzeb i preferencji; możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • docenianie ponadprzeciętnych wyników poprzez przejrzysty i atrakcyjny system premiowy
  • kafeteryjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • rozbudowany system szkoleń
  • możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku biznesowym oraz przejrzystą ścieżkę kariery
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
  • wielokulturowe środowisko pracy
  • przyjazną atmosferę pracy i niestandardowe formy relaksu dla naszych współpracowników :)

Prezentacja firmy

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting