Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z j. francuskim

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta z branży stolarki okiennej szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

• Profesjonalna obsługa klienta (rynek francuski i częściowo polski)

• Przygotowywanie ofert handlowych

• Budowanie długoterminowych relacji biznesowych z nowymi klientami

• Badanie rynku, analiza danych

• Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi

Wymagania

Oczekujemy:

• Umiejętności czytania projektów budowlanych i rysunków technicznych

• Znajomości j. francuskiego i angielskie na poziomie min. komunikatywnym

• Doświadczenie w sektorze budowlanym – mile widziane

• Posiadania umiejętności nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjnych i analitycznych

• Zdolności do kreatywnego, samodzielnego i dynamicznego działania

• Gotowości do wyjazdu w delegacje do Francji (co kwartał)

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowę o pracę

• Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy (podstawa + premia)

• Pakiet szkoleń

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i innowacyjnym zespole

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta