Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta / Key Account Manager

PHU San-Gaz

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i budową nowej siedziby szukamy osoby odważnej, energicznej i samodzielnej, gotowej realizować trudne, ale ambitne i satysfakcjonujące zadania. Znajomość branży grzewczej i hydraulicznej będzie dodatkowym atutem.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (Key Account Manager)

Do zadań pracownika na tym stanowisku będzie należało:

- prowadzenie sprzedaży urządzeń grzewczych i artykułów hydraulicznych,
- koordynowanie sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- przygotowywanie ofert handlowych i realizacja zamówień, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- przyjazną atmosferę,
- narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
- atrakcyjne wynagrodzenie i premie zależne od wypracowanych wyników sprzedaży
- merytoryczne szkolenia, pracę przy ciekawych projektach
- możliwość rozwoju

Nasza praca jest naszą pasją. Możemy zaproponować pracę w przyjaznej atmosferze i w młodym zespole. Dajemy Ci możliwość uczestniczenia i realnego wpływu na nasze nowe projekty które będziemy wdrażać do sprzedaży w związku z szybkim rozwojem firmy.

Wymagania

- mile widziana znajomość branży grzewczej i hydraulicznej
- wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
- znajomość pakietu MS Office i programu sprzedażowego SUBIEKT GT
-,zdolności interpersonalne i negocjacyjne
- kreatywne i odpowiedzialne podejście do powierzanych zadań
- mile widziana znajomość języka HTML
- komunikatywność i otwartość na klienta
- dobra organizacja pracy i samodzielność
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Firma San-Gaz to lider sprzedaży urządzeń grzewczych w województwie mazo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Top management