Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Mokosh - Didiuk s.c.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mokosh s.c. jest młodą firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą kosmetyków naturalnych klasy premium. W swojej ofercie firma posiada najwyższej jakości, certyfikowane oleje bazowe, olejki eteryczne, sole do kąpieli, naturalne mydła, glinki, peelingi, balsamy itp. Na obecnym etapie rozwoju Mokosh poszukuje pracowników, którzy włączą się w proces budowania struktury i strategii firmy, aby w przyszłości stanowić jej kadrę menedżerską.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łomianki

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

• Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałej relacji z nimi

• Rozwijanie nowych kanałów dystrybucji

• Analiza rynku i budowanie strategii handlowych

• Realizacja działań promocyjnych, PR-owych

• Budowanie wizerunku firmy i jej pozycji rynkowej

Od kandydatów oczekujemy:

• Umiejętności sprzedaży produktów w formule B2B

• Znajomości zagadnień z obszaru marketingu i PR-u w kontekście firmy kosmetycznej

• Znajomości specyfiki rynku kosmetycznego, w szczególności kosmetyków naturalnych

• Kreatywności w tworzeniu nowych sposobów sprzedaży i dotarcia do klienta

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami, blogerami, dziennikarzami

• Umiejętności negocjacyjnych

• Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

• Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mailową, telefoniczną)

• Mile widziane doświadczenia we współpracy z zakładami kosmetycznymi, hotelami spa, ekskluzywnymi drogeriami

Oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze firmy

• Duży wpływ na strategię firmy

• Możliwość rozwoju w ramach przyszłej struktury firmy

• Pracę w młodym, pełnym zapały zespole

• Pakiet szkoleń (menadżerskich, sprzedażowych)

• Atrakcyjny system wynagrodzenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Mokosh Spółka Cywilna z siedzibą w Łomiankach, przy ul Wspólnej 46 zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż Mokosh Sp. C. będzie administratorem dostarczonych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wymagania

Prezentacja firmy

Mokosh Cosmetics to polska marka kosmetyków naturalnych wytwarzanych ręc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management