Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

Łódź, łódzkie

Producent i dystrybutor kosmetyków poszukuje na teren Polski:

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie (sprzedaż i marketing) konferencji i kongresów kosmetycznych na terenie całej Polski. Odpowiedzialność kosztowa i przychodowa za dany projekt.
  • Umiejętność pozyskiwania sponsorów, barterów jak również pozyskiwanie uczestników konferencji
  • Organizowanie eventów, nadzorowanie marketingowe działań w salonach, Spa, gabinetach kosmetycznych
  • Tworzenie prezentacji, ofert handlowych, mailingów, pisane treści i artykułów
  • Umiejętności pracy na budżecie przychodów i kosztów
  • Kreowanie pomysłów na działania marketingowe i sprzedażowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe. Mile widziane osoby z doświadczeniem w działach sprzedaży i marketingu, w których była odpowiedzialność za swój wynik
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i marketingowe
  • Doświadczenie telemarketingowe (dużo rozmów handlowych)
  • Wysokie umiejętności organizacyjne (prowadzenie kilku projektów jednocześnie)
  • Gotowość do podróży po Polsce. Praca przy konferencjach również w weekendy
  • Realizowanie założeń sprzedażowych i rozwojowych
  • Umiejętność pracy na planach i celach
  • Biegła znajomość pracy w MS Office szczególnie Power Point. Dodatkowo mile widziane umiejętności pracy na programach graficznych jak Corel, Photoshop

Oferujemy:

  • Duże wsparcie firmy przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • Pomoc doświadczonych kolegów w okresie wdrażania się
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzeniowe (wynagrodzenie podstawowe, prowizja i premia kwartalna)
  • Szkolenia i rozwój współpracy
  • Wdrażanie swoich kreatywnych pomysłów
  • Narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku

Producent kosmetyków poszukuje w biurze w Łodzi

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk: