specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Koziegłowy, wielkopolskie

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży metalowej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 39735
Praca stała
Lokalizacja: Koziegłowy

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  • działania marketingowe
  • obsługa administracyjna sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • wsparcie działu produkcji pod kątem marketingu

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży B2B(branża techniczna mile widzian)
  • mile widziane doświadczenie w marketingu
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na rozwój zawodowy

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • praca w rodzinnej przyjaznej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)