Opis stanowiska pracy

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. (Grupa PTWP) jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej. W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydawca 20 portali branżowych oraz PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

Grupa PTWP poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

DO ZADAŃ SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU NALEŻEĆ BĘDZIE:
• bezpośredni kontakt z klientami firmy,
• budowanie trwałych relacji biznesowych,
• rozwój powierzonych obszarów produktowych,
• współpraca z różnymi działami firmy przy realizacji projektów konferencyjnych i wydawniczych,
• udział w wydarzeniach konferencyjnych i targowych.

OFERUJEMY:
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie medialnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• atrakcyjne zasady wynagrodzenia (umowa o pracę),
• przyjazną i twórczą atmosferę pracy oraz możliwość udziału we współorganizowaniu ciekawych wydarzeń.

Wymagania

JEŚLI POSIADASZ:
• entuzjazm i silną motywację do pracy i rozwoju,
• zaangażowanie i orientację na realizację celów,
• bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
• zdolność do niekonwencjonalnego myślenia i podejścia do wyzwań,
• oraz jesteś kreatywny i dynamiczny, nie boisz się nowych wyzwań i lubisz pracę z ludźmi - zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi