Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Gecos Sp. z o.o.

93-465 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Od 12 lat dynamicznie rozwijamy się, dostarczając kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwami klasy ERP. Jesteśmy Złotym partnerm firmy Comarch. Stale szukamy najlepszych rozwiązań i tworzymy własne produkty z myślą o rozwijaniu biznesu naszych klientów.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

Obowiązki:

  • Aktywne zarządzanie i prowadzenie baz danych potencjalnych klientów w CRM
  • Telemarketing do klientów, którzy wyrazili zainteresowanie ofertą firmy
  • Nadzór i koordynacja nad projektami kampanii marketingowych w tym kampanii mailingowych z ofertą firmy
  • Nadzór i koordynacja komunikacji na stronach internetowych firmy
  • Koordynacja działań związanych z budowaniem marki w mediach społecznościowych
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w zakresie projektów marketingowych (agencje reklamowe, agencje digitalowe, firmy seo i sem, freelancerzy)
  • Odpowiada za przygotowanie szkoleń i eventów specjalnych, wspierających rozpoznawalność marki
  • Współuczestniczy w przygotowywaniu planów, budżetów marketingowych – rocznych, specjalnych i odpowiada za ich realizację
  • Odpowiada za dostarczenie danych na temat sytuacji rynkowej poprzez przygotowywanie raportów marketingowych, informacji na temat działań konkurencji.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania klientów B2B
  • Znajomość digital marketingu
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywania kontaktów
  • gotowość do ciągłego rozwoju i powiększania wiedzy prduktowej
  • znajomość obsługi oprogramowania biurowego (MS Office)

Mile widziane:

  • znajomość branży IT
  • znajomość
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemów klasy ERP, CRM, EPM
  • pasja w stosunku do wykonywanych zadań

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i kursy
  • możliwość skorzystania z oferty klubów sportowych
  • stałe wynagrodzenie i premie prowizyjne uzależnione od wyników
  • pracę za pomocą nowczesnych narzędzi informatycznych
  • ambitne zadania i możliwość podejmowania się ciekawych projektów

Prezentacja firmy

Od 12 lat dynamicznie rozwijamy się, dostarczając kompleksowych r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP